ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ


Педагоги закладу під час карантину, оголошеного в зв'язку з  епідемію вірусної інфекції COVID19 розпочали перехід на дистанційну форму навчання.
Усі завдання по кожному класу та навчальному предмету щотижня оприлюднюються на сторінці закладу у Фейсбук. У мобільному застосунку Вайбер створені групи учнів та батьків класів, де зручно спілкуватись класному керівнику, вчителям-предметникам. Частина дітей відсилає свої роботи із виконаними завданнями вчителям на електронні скриньки для перевірки та оцінювання.
Однак, багато хто з педагогів не обмежився цими інструментами, активно шукаючи прийнятні для використання у наших умовах онлайн-додатки та сервіси.
Учні 4 класу зі своєю вчителькою Тетяною Галатою навчаються за допомогою онлайн платформи Class Dojo.
Учні 7-11 класів вивчають математику на Google-блозі свого учителя Геннадія Воскобійника "Математика в Пришибському ЗЗСО", а також у онлайн кабінетах алгебри й геометрії 7-11 класи, інформатики 5 клас та креслення 8 клас на платформі Google Classroom. На своєму блозі в невеликих відео він детально пояснює теоретичний матеріал та демонструє приклади розв'язання прикладів і задач.
Учні 5 та 8 класу з учителем української мови та літератури Поліною Нехайчук зустрічаються в Інстаграм на онлайн-уроках у режимі прямих трансляцій, працюють на онлайн платформі Сlasstime. Крім того діти отримують творчі завдання (озвучити презентацію, приміром), виконують тестові завдання на онлайн платформі Освітнього проекту "На урок", переглядають відеоролики на Youtube каналі, а також беруть участь у мовних конкурсах, челенджах на сторінках Фейсбук.
Власні тести та тести колег з інформатики на платформі Освітнього проекту "НА УРОК" пропонує учням Наталія Білецька. Вона пропонує учням посилання на віртуальні екскурсії музеями світу та вистави театрів світу (мистецтво), виконання музичних відеозавдань (музичне мистецтво)
Учні 8-11 класів мають можливість вивчати історію, географію та правознавство у онлайн кабінетах на платформі Google Classroom, створених учителем Оксаною Івахненко. Там вони мають можливість переглянути відео та презентації, інші корисні матеріали з теми уроку, виконати творчі та практичні завдання, пройти контрольне тестування, отримати пояснення та рекомендації учителя, підвищити свої оцінки, взяти участь у обговореннях та дискусіях, а також звернутися за допомогою.
Крім того вчителі проводять Вайбер-конференції для учнів і батьків, під час яких надають роз'яснення, рекомендації, відповідають на питання.
З 30 березня стартував  проект "Всеукраїнська школа онлайн". Телеуроки для учнів 11 класу, а з 6 квітня для учнів 5-10 класів за розкладом демонструють різні телеканали. 
Таким чином загалом дистанційним навчанням охоплено понад 90%, в тому числі працюють з онлайн інструментами понад 50% і частка таких дітей постійно зростає, як зростає й обізнаність та майстерність педагогів.
Адже карантин відкрив нові перспективи й обрії для саморозвитку кожного, хто цього прагне.



Немає коментарів:

Дописати коментар